znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

Nowe modele słuchawek profesjonalnych AKG K275, K245, K175 !

Powiększ

Firma Harman Professional Solutions wprowadza składane słuchawki AKG K275, K245 oraz K175. Nowa rodzina w pełni składanych słuchawek wyróżnia się profesjonalnym dźwiękiem oraz mobilnością dla muzyków oraz profesjonalistów branży audio.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Nowa seria stanowi połączenie legendarnej jakości dźwięku oraz solidnej konstrukcji zapewniającej najwyższy komfort nawet podczas długiego słuchania. "W dzisiejszych czasach muzycy oraz twórcy dźwięku są w ciągłym ruchu i stąd zapotrzebowanie na słuchawki które sprawdzą się w zastosowaniach mobilnych. Nadaliśmy naszym legendarnym modelom słuchawek przenośny charakter wyposażając w składaną konstrukcję ułatwiającą ich transport. Nowe modele K275, K245 oraz K175 wyposażone są w wysokiej jakości komponenty zharmonizowane aby zapewnić optymalny kontakt z uchem oraz dostarczyć wspaniały dźwięk z trwałością wystarczającą na lata bezproblemowego użytkowania.". Philipp Schuster - Manager Produktów AKG.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Modele K275 oraz K245 wyposażone są w największe w swojej klasie przetworniki o średnicy 50 mm zapewniające lepsze odwzorowanie oraz szczegółową reprodukcję basu. K175 to model o konstrukcji nagłownej wyposażony w największe w swojej klasie przetworniki o średnicy 40 mm. Wszystkie trzy modele oferują najszersze w swojej klasie pasmo przenoszenia zapewniające niezrównaną czystość i szczegółowość dźwięku co pozwala kontrolować dźwięk który będzie dobrze odwzorowany w różnych systemach odtwarzania. Najwyższa w klasie czułość oraz niska impedancja zapewniają maksymalną wydajność bez zniekształceń nawet przy odtwarzaniu muzyki z urządzeń mobilnych o niewielkiej mocy wyjściowej.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
AKG K275, K245 oraz K175 to pierwsze w swojej klasie słuchawki oferujące składaną konstrukcję w oparciu o innowacyjny 3-płaszczyznowy przegub oraz samoregulacyjny pałąk. Składana konstrukcja umożliwia transport słuchawek w niewielkich wymiarach np w torbie podróżnej przy jednoczesnej ochronie podzespołów przed uszkodzeniem. Samoregulacyjny pałąk oraz ruchome kapsuły zwiększają wygodę poprzez możliwość optymalnego dopasowania do użytkownika. Nausznice z pamięcią kształtu zapewniają wygodny i pewny kontakt z uchem zapobiegając "uciekaniu dźwięku" na zewnątrz. AKG K275 oraz K175 wyposażone są w kapsuły o konstrukcji zamkniętej i przeznaczone są do nagrań i monitoringu na żywo, podczas gdy K245 wyposażone są w kapsuły otwarte i nadają się doskonale do edycji i miksowania dźwięku. Wszystkie ważne podzespoły słuchawek łącznie z przegubem wykonane są metalu. Rygorystyczne testy obejmujące badanie odporności na upadki, wytrzymałości przewodu oraz przetworników zapewniają trwałość słuchawek na długie lata nawet w bardzo wymagających warunkach. Wymienny przewód zapewnia dodatkową możliwość przedłużenia żywotności słuchawek.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Przewidywany termin wprowadzenia powyższych modeli do sprzedaży do lipiec 2017r.
Opis ze strony www.akg.waw.pl
Szczegółowe informacje o produktach:
Słuchawki profesjonalne składane K 175
Słuchawki profesjonalne składane K 245
Słuchawki profesjonalne składane K 275

 
Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone