znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

Głośnik bezprzewodowy z obsługą Google Cast JBL PLAYLIST

Powiększ

JBL Playlist to pierwszy w ofercie firmy JBL głośnik bezprzewodowy wyposażony w funkcję Google Cast. Urządzenie jest więc oprócz transmisji bluetooth wyposażone w WiFi umożliwiające połączenie z urządzeniem odtwarzającym. Rozwiązanie to pozwala na uzyskanie wyższej jakości dźwięku w porównaniu z połączeniem Bluetooth. Oznacza to również kompatybilność z Google Cast oraz Spotify Connect. Dzięki Google Cast istnieje możliwość bardzo prostego odtwarzania muzyki za pośrednictwem przycisku Cast umożliwiającego streaming prosto z sieci.

Kolejną znaczącą cechą JBL Playlist jest współpraca z Spotify Connect umożliwiająca odtwarzanie muzyki ze Spotify z laptopa, TV lub głośników sterowanych za pośrednictwem aplikacji Spotify. Dzięki funkcji "One Touch" istnieje możliwość natychmiastowego odtwarzania ulubionych list utworów bez konieczności nadmiernego operowania telefonem. JBL Playlist wyposażony jest w dwupasmowe połączenie WiFi oraz standard 802.11AC zapewniający największą dostępną prędkość transmisji WiFi umożliwiającą odtwarzanie nawet wysokiej jakości utworów w formacie 24bit/96 khz. Istnieje oczywiście również możliwość tradycyjnego odtwarzania muzyki za pośrednictwem gniazda jack lub połączenia Bluetooth.

Więcej informacji na temat JBL PLAYLIST tutaj

 
Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone