znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

Onkyo wypuszcza aktualizację do Dolby Atmos

Powiększ

Firma Onkyo wprowadziła aktualizajcę dodającą dekoder Dolby Atmos do wybranych ampltunerów. Nowa technologia od teraz będzie dostępna także w modelach: TX-NR636, TX-NR737 oraz TX-NR838. Aktualizacja jest możliwa poprzez internet lub USB.Oprogramowanie można pobrać ze strony producenta:
TX-NR636
TX-NR737
TX-NR838

Dolby Atmos daje realizatorom dźwięku wspaniałe narzędzie zezwalające na wzbogacenie obrazu w dźwięk perfekcyjnie oddający atmosferę pomieszczeń i plenerów, w których przebiega akcja filmu. Mogą oni wreszcie przekazać widzom wszystkie dźwięki wywoływane przez przedmioty poruszające się nad ich głowami lub niemal wlać im za kołnierz strumienie deszczu. Najnowszy system sprawdza się także doskonale przy odtwarzaniu muzyki, może towarzyszyć relacjom sportowym lub perfekcyjnie uzupełniać filmy popularnonaukowe i przyrodnicze.

Dolby Atmos zapewnia także pełniejsze i intensywniejsze przeżycie treści filmów. Dźwięk nie jest już dodatkiem do obrazu, potrafi sam wywołać emocje dokładnie tak jak w realu. Moc, precyzja i detaliczność ścieżki dźwiękowej wzniosły się teraz na nieosiągalny wcześniej poziom.

Filmy kinowe realizowane są ze ścieżką Dolby Atmos od 2012 roku. Standard dźwiękowy stosowany jest aktualnie przez większość hollywoodzkich wytwórni filmowych.

 
Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone