znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

Promocja od dystrybutora Onkyo

Powiększ

Bardzo miło nam zakomunikować, że dystrybutor Onkyo w Polsce firma E.I.C. sp. z o.o. w celu rozpropagowania Dolby Atmos wprowadza promocję polegającą na obdarowaniu klienta, który zakupi jeden z najnowszych siedmiokanałowych amplitunerów Onkyo w okresie od 15.08.2014 do 30.09.2014, głośnikami realizującymi Dolby Atmos firmy Onkyo model SKH-410.

"Aby uświetnić wejście w posiadanie tej niezwykłej funkcji, oddajemy Ci zupełnie za darmo specjalne głośniki przeznaczone do słuchania efektów dźwiękowych Dolby Atmos. W łatwy sposób będziesz mógł rozszerzyć swój istniejący system głośników, tak byś w pełni cieszył się dźwiękiem Dolby Atmos w swoim domu."


Amplitunery objęte promocją:

- ONKYO TX-NR636
- ONKYO TX-NR737
- ONKYO TX-NR 838

Uwaga: oferta dotyczy urządzeń zakupionych od 15 sierpnia do 30 września 2014. Decyduje data sprzedaży jaka widnieje na dowodzie zakupu. Głośniki będą dostępne dopiero od października 2014 roku, trzeba się liczyć z opóźnieniem w dostawach. Promocja trwa od 15 sierpnia do 30 września 2014 lub do wyczerpania zapasów.

Co należy zrobić po zakupie amplitunera będącego w promocji:

- Wypełnij formularz (dołączony do zakupionego amplitunera)
- Dołącz kopię dowodu zakupu
- Wytnij naklejkę z numerem seryjnym i kodem EAN, która znajduje się na opakowaniu urządzenia.
- Wypełniony formularz, dowód zakupu oraz wyciętą naklejkę włóż w kopertę i wyślij, albo udaj się do punktu sprzedaży Media-Centrum.

Adres:
Media-Centrum; ul. Morcinka 5 lok. 13, 01-496 Warszawa - Bemowo

 
Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone