znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

CENNIK dokanałowe - Yamaha EPH-R52
Jestes w: słuchawki przewodowe -> smartfon uniwersalne -> dokanałowe

Powiększ zdjęcie nr 2
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
Zapytaj o dostepnosc produktu

Słuchawki douszne Yamaha EPH-R52 to konstrukcja, która urzeczywistnia ideę stylowego słuchania muzyki. Specjalnie zaprojektowane 8,5-mm przetworniki współpracują z precyzyjnie zaprojektowaną obudową, gwarantując wysokiej jakości dźwięk z precyzyjnym, głębokim basem. Funkcjonalność modelu zwiększają mikrofon i pilot zdalnego sterowania, a także specjalne ząbkowane wkładki douszne, które zapewniają doskonałe dopasowanie słuchawek do uszu. Komfort użytkowania zwiększa możliwość zamocowania EPH-R52 na jeden z dwóch sposobów.

Skupienie na jakości dźwięku prowadzi do sprężystego i dobrze kontrolowanego basu oraz krystalicznie czystych sopranów
Obudowa słuchawek EPH-R52 została zaprojektowana tak, że przetwornik i kanał dźwiękowy układają się w jednej linii, dzięki czemu dźwięk z głośnika dostarczany jest bezpośrednio do bębenka usznego. Materiały o różnej twardości - ABS w przedniej części obudowy i ABS z poliwęglanem w tylnej sekcji - zostały wykorzystane w celu zredukowania niepożądanych drgań ograniczających przejrzystość dźwięku. Aby zapewnić precyzję brzmienia zewnętrzne elementy przetworników wykończono stopem manganu, który gwarantuje doskonałe właściwości tłumiące, a obudowy opracowano pod kątem skutecznego kontrolowania drgań. Ponadto specjalny kanał dostrajania dźwięku minimalizuje niekorzystne skoki w zakresie wysokotonowym. Dzięki temu bas pozostaje zwarty, co zapewnia większą przyjemność słuchania, a wysoki zakres może pochwalić się wyjątkową czystością, pozwalającą wyraźnie usłyszeć wszystkie niuanse instrumentów muzycznych.

Tłumiący stop manganowy utrzymuje niepożądane wibracje pod kontrolą
Słuchawki EPH-R52 wykorzystują specjalny stop składający się głównie z manganu. Stop pochłania drgania i w szerokim zakresie częstotliwości kontroluje absorpcję wibracji. Ponieważ jest to niemagnetyczny materiał, nie ma żadnego wpływu na magnes przetwornika i skutecznie poprawia parametry tłumienia wibracji.

Specjalnie zaprojektowane 8-mm przetworniki i membrana z niezwykle precyzyjną krawędzią styczną
Nowo opracowane przetworniki Yamahy wykorzystują wysokomagnetyczny magnes neodymowy. Ponadto membrana zaprojektowana jest z niezwykle precyzyjnymi krawędziami stycznymi, a kształt krawędzi i powierzchnia kopułki drgającego elementu przygotowane są tak, aby zapewnić optymalny ruch membrany w odniesieniu do poziomu głośności podczas odtwarzania. Pozwala to kompaktowym słuchawkom odtworzyć szerokie spektrum częstotliwości przy dostarczaniu mocnego dźwięku.

Ząbkowane wkładki douszne z doskonałym dopasowaniem i wysoką jakością dźwięku
Wkładki douszne wykonane są z dwóch rodzajów materiałów silikonowych – twardego i miękkiego. Sekcja, przez którą przepływa dźwięk, wykorzystuje twardy silikon, który poprzez ząbkowanie łączy elastyczność i wytrzymałość. Całość zachowuje swój kształt nawet po włożeniu do ucha i perfekcyjnym dopasowaniu do kanału dousznego. Ponadto, aby zapewnić komfortowe dopasowanie, wkładka douszna chroni także przed pogorszeniem jakości brzmienia wynikającego z ubytków dźwięku.

Kompaktowa obudowa wyposażona w port akustyczny, który umożliwia odtwarzanie głębokiego i czystego basu
Projekt obudowy optymalizuje także opór przepływu powietrza podczas działania membrany, który funkcjonuje jak wentylacja. Sama obudowa zwiększa precyzję odtwarzania głębokiego basu.

Proste, estetyczne wzornictwo z wysokiej jakości kolorowym wykończeniem
Wyróżnikiem słuchawek EPH-R52 jest proste wzornictwo, ozdobione jedynie charakterystycznym logo Yamahy umieszczonym na płaskiej części obudowy. Każdy model wykończony jest elegancką i udoskonaloną błyszczącą powłoką, czyniąc ze słuchawek produkt, z którego będziesz chciał korzystać i który będziesz cenił przez wiele przyszłych lat. Wybierz jeden z trzech pięknych kolorów.

Zdalne sterowanie umożliwiające sterowanie funkcjami i odbieranie połączeń w urządzeniach z iOS lub Androidem
Model EPH-R52 wyposażony jest w zdalne sterowanie, które pozwala odbierać połączenia w podłączonych urządzeniach z iOS lub Androidem. Ponadto za pomocą jednego przycisku można rozpoczynać lub kończyć odtwarzanie, a korzystając z analogowego kontrolera także precyzyjnie regulować poziom głośności.

Obustronne podparcie ucha: wybierz styl, który najbardziej ci odpowiada
Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, słuchawki EPH-R52 gwarantują wygodę użytkowania. Ponadto specjalny system obustronnego podparcia ucha pozwala nosić słuchawki na dwa różne sposoby - zarówno z przewodem poprowadzonym ponad uchem, co większą pewność zachowania stałej pozycji lub w tradycyjny sposób, gdy przewód swobodnie opada ze słuchawki. Obustronne podparcie ucha wykonane jest z elastycznego materiału elastomerowego, zapewniającego wygodne dopasowanie do kanału dousznego, co pozwala słuchać muzyki w komfortowy sposób.

Prążkowany przewód mniej podatny na skręcanie
Osłonę przewodu wykonano z prążkowanego materiału, którego zadaniem jest redukcja tarcia. Nie tylko ogranicza to możliwość splątania, lecz także pomaga zapewnić wysoką jakość dźwięku poprzez zredukowanie szumu tarcia w przewodzie. Prążkowany kabel ułatwia także wyjmowanie słuchawek i zdalnego sterowania podczas słuchania lub noszenia.

Dane Techniczne:

  • Typ: dokanałowe

  • Przeznaczenie: mobilne

  • Impedancja: 16 Ω

  • Pasmo przenoszenia (Hz): 20 Hz – 40 kHz

  • Długość przewodu: 1,2 m

  • Wtyk: Mini Jack (3.5mm)

  • Sterowanie + mikrofon: Android / Windows

Dodatkowe informacje:

Warunki gwarancji Yamaha (pdf) Pobierz plik pdf

UWAGA !. Słuchawki dostępne tylko w kolorze tytan !.

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru jamacha jamaha iamaha iamacha 

EPH R 52, EPH R-52, EPH R52
EPHR 52, EPHR-52, EPHR52
EPH-R 52, EPH-R-52, EPH-R52

słuchawki przenośne, słuchawki multimedialne, słuchawki do telefonu, słuchawki do smartfona, słuchawki zamknięte, słuchawki dokanałowe, słuchawki android, słuchawki do telefonów android, słuchawki do urządzeń android, słuchawki windows, słuchawki do telefonów windows, słuchawki do urządzeń windows, słuchawki z pilotem, słuchawki z mikrofonem, słuchawki multimedialne, słuchawki do smartfona

[ Słuchawki dokanałowe Yamaha EPH-R52 ]


ZNAJDŹ PRODUKTPROMOCJE
 
Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy Shure SLX 14 / 85
Więcej o Zestaw mikrofonowy bezprzewodowy Shure SLX 14 / 85kod: Shure SLX14/85
kategoria: Systemy bezprzewodowe serii SLX
cena: Zapytaj o cenę ->
SLX14 to uniwersalny bezprzewodowy system mikrofonowy oferujący niezrównaną prostotę konfiguracji oraz wyjątkową jakość dźwięku. Mikrofony serii SLX...
więcej
Słuchawki nauszne Y30U Czerwone
Więcej o Słuchawki nauszne Y30U Czerwonekod: AKG Y30U-Red
kategoria: SŁuchawki przenoŚne nauszne
stara cena: 219.00 PLN
nowa cena: 179.00 PLN
AKG Y30U to stylowe, proste w obsłudze, składane słuchawki stereo wyposażone w przycisk i mikrofon umożliwiające współpracę z urządzeniem mobilnym. ...
więcej
Adapter czyszczący taśmy do kamer VHS-C / S-VHS-C
Więcej o Adapter czyszczący taśmy do kamer VHS-C / S-VHS-Ckod: Bandridge SV201
kategoria: Akcesoria czyszczące
cena: Zapytaj o cenę ->
więcej
Słuchawki dokanałowe Klipsch R6 In-Ear Bluetooth B
Więcej o Słuchawki dokanałowe Klipsch R6 In-Ear Bluetooth Bkod: Klipsch R6 In-Ear Bluetooth B
kategoria: SŁuchawki dokanaŁowe
stara cena: 349.00 PLN
nowa cena: 249.00 PLN
LEGENDARNY DŹWIĘK + IDEALNE DOPASOWANIE Po ponad 60 latach tworzenia legendarnych głośników, postanowiliśmy, w oparciu o nasze muzyczne dziedzictw...
więcej
Ładowarka USB do zasilania i ładowania odtwarzaczy mp3/iPod ze zmiennymi wtykami EU/UK/AU/US
Więcej o Ładowarka USB do zasilania i ładowania odtwarzaczy mp3/iPod ze zmiennymi wtykami EU/UK/AU/USkod: Bandridge BIP912
kategoria: Ładowarki
cena: Zapytaj o cenę ->
więcej
 


Wyślij wiadomość
 
Powiadom o naszej stronie lub wyślij znajomemu wiadomość email
Skontaktuj się z nami


Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone