znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

CENNIK odtwarzacze CD, SA-CD - CambridgeAudio AZUR-851C
Jestes w: systemy audio-video -> elektronika stereo -> odtwarzacze CD, SA-CD

Powiększ zdjęcie nr 2
[ Odtwarzacz CD Cambridge Audio AZUR 851 C srebrny (silver) ]
Powiększ zdjęcie nr 3
Powiększ zdjęcie nr 4
Powiększ zdjęcie nr 5
[ Azur 851C + Azur 851A ]
Powiększ zdjęcie nr 6
Zamów produkt lub negocjuj cene przez formularz www

Nowy odtwarzacz CD Azur 851C jest zaawansowanym technologicznie, złożonym urządzeniem z jedną prostą misją: sprawić, aby zasoby cyfrowej muzyki brzmiały w wysublimowany sposób; jak nigdy przedtem. To high-endowy odtwarzacz z najwyższej półki z przetwornikiem cyfrowo-analogowym i cyfrowym przedwzmacniaczem, umieszczonymi w jednej, stylowej obudowie. 851C został zaprojektowany tak, by był sercem wysokiej klasy systemu muzycznego – oferuje bowiem niesamowitą funkcjonalność i fantastyczne brzmienie. To high-endowe rozwiązanie w świecie wysokich wymagań miłośników multi-cyfrowych formatów muzycznych. 851C jest w stanie poprawić każdy cyfrowy sygnał i skonwertować go w wysublimowanych układach cyfrowo-analogowych.

Charakter brzmienia 851C zawdzięcza zestawowi zaawansowanych technologi, takich jak wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy od ekspertów w tej dziedzinie z firmy Analog Devices, a także technologię upsamplingu ATF2. Odtwarzacz jest w stanie poprawić sygnał niezależnie od formatu: począwszy od plików mp3, aż do wysokiej rozdzielczości plików 24/192. W każdym przypadku odtwarzacz pokaże prawdziwe oblicze muzyki.

Dzięki niewiarygodnej ilości opcji połączeniowych 851C gotowy jest do podłączenia całego świata cyfrowej muzyk, w tym: telewizora, stacji dokujących dla iPoda/iPhone’a, odtwarzaczy sieciowych, konsoli gier czy komputerów, maksymalizując muzyczne doznania. Odtwarzacz Cambridge Audio akceptuje pliki muzyczne o najwyższej dostępnej komercyjnie rozdzielczości: aż do 24 bitów/192 kHz. Możemy teraz zbliżyć się do muzyki tak blisko, jak nigdy przedtem.

Dla poważnych entuzjastów audio 851C będzie interesujący ze względu na wiele czysto audiofilskich rozwiązań. Ludzie – i ich słuch – różnią się między sobą, dlatego w odtwarzaczu można wybierać pomiędzy trzema filtrami cyfrowymi, z których każdy prezentuje nieco inny charakter brzmienia.

Azur 851C to kombinacja technologi Cambridge Audio, multi-funkcjonalnej elastyczności i high-endowych, audiofilskich komponentów. Wszystko to każe nam nazwać to urządzenie najbardziej zaawansowanym odtwarzaczem na rynku. Jego zdolność przetworzenia muzyki, niezależnie od formatu, oznacza, że 851C może stać się sercem wysokiej klasy cyfrowego systemu audio.

Uwaga konstruktorów skupiła się także na wyglądzie odtwarzacza. Obudowa to solidne, masywne i sztywne chassis z pełną kontrolą nad rezonansami. Zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz 851C, wraz z dedykowanym wzmacniaczem 851A, pokazują, co jest możliwe w dziedzinie topowych rozwiązaniach, wymaganych w high-endowym świecie.

851C jako high-endowy przetwornik D/A

Być może najważniejszą, wcale nie dodatkową funkcją, tego urządzenia jest przetwornik D/A . Jest on w stanie tchnąć życie w brzmienie muzyki mającej swoje źródło w cyfrowych urządzeniach, dzięki wysokiej jakości konwerterom cyfrowo-analogowym i fantastycznej sekcji cyfrowej obróbki dźwięku. Wszystko to powoduje, że muzyka, niezależnie od tego, z jakiego źródła korzystamy i w jakiej formie są pliki, brzmi tak dobrze, jak nigdy wcześniej.

Zamiast inwestować w osobny przetwornik D/A, można skorzystać z cyfrowej sekcji 851C, podłączając do niego dowolne urządzenie czy gadżet z wyjściem cyfrowym. Otrzymamy wówczas system składający się z cyfrowego „transportu” (chodzi o odtwarzacz plików, iPod/iPad itp.) i high-endowego przetwornika cyfrowo-analogowego (w tej roli 851C). Sygnał do 851C możemy przesłać poprzez wejścia cyfrowe koaksjalne i optyczne, a także 24-bitowe wejście USB typu bit-perfect (do 192 kHz).

851C jako high-endowy odtwarzacz CD

Niezależnie od rozbudowanych umiejętności na polu przetwarzania cyfrowo-analogowego, urządzenie to jest po prostu genialnym odtwarzaczem CD. Przy jego budowie skorzystano z wielu zaawansowanych technik i rozwiązań, w tym z najlepszych dostępnych przetworników cyfrowo-analogowych, procesora upsamplingu AFT2 i zbalansowanych wyjść. Jak mówią inżynierowie Cambridge Audio, jedną z najważniejszych cech tego urządzenia jest specjalnie opracowane przez nich, nowoczesne cyfrowe serwo napędu CD, dzięki któremu odtwarzacz potrafi „wyciągnąć” ze standardowej płyty Compact Disc każdy bit informacji. Opracowany przez Cambridge Audio transport perfekcyjnie uzupełnia jego pracę.

851C jako cyfrowy przedwzmacniacz

Następnym udogodnieniem, jeszcze bardziej podnoszącym funkcjonalność 851C jest możliwość wykorzystania go w roli przedwzmacniacza. Użytkownicy cyfrowych źródeł, takich jak komputery, odtwarzacze sieciowe czy stacje dokujące, mogą skorzystać z regulacji balansu między kanałami i regulacji poziomu siły głosu w odtwarzaczu Azur 851C i podłączyć go bezpośrednio do końcówki mocy bądź aktywnych głośników. Ta ciekawa funkcja daje niebywałą elastyczność w konfiguracji systemu. Odpowiedzialny za to procesor DSP zaprogramowany przez Cambridge Audio gwarantuje najwyższą jakość cyfrowego sterowania siłą głosu. Inaczej niż większość tego typu rozwiązań, regulacja ta nie prowadzi do redukcji rozdzielczości bitowej sygnału.

Dane techniczne:

konwerter cyfrowo-analogowy z wejściem koaksjalnym i optycznym
cyfrowe wejścia AES/EBU i USB (wszystkie kompatybilne z 24-bitowym sygnałem)
odtwarzanie płyt Compact Disc
opcjonalny balans kanałów i poziom głośności
analogowe wyjścia audio RCA i XLR
wejście USB pozwalające na przesył sygnału do 24 bitów/192 kHz
upsampling sygnału cyfrowego w procesie ATF2 do 24 bity/384 kHz
dwa przetworniki D/A Analog Devices AD1955
trzy filtry cyfrowe: liniowy, z minimalną fazą i ze stromym zboczem
audiofilski, masywny transformator toroidalny, zapewniający niskie szumy i zniekształcenia
w pełni metalowa obudowa ze szczotkowanym frontowym panelem z aluminium; tłumiące drgania dwuwarstwowe nóżki
port RS232
pobór mocy poniżej 0,5 W (w trybie standby)
pilot Azur Navigator umożliwiający kontrolę urządzeń w stacjach dokujących
dostępny w kolorach czarnym i srebrnym.


Dodatkowe informacje:

Okres gwarancji produktu w miesiacach: 24

Powieksz do pelnego rozmiaru CambridgeAudio, Cambridge Audio, Cambridge-Audio, kembridżaudio, kambridżaudio, kembridż-audio, kambridż-audio, kembridż audio, kambridż audio, 
Azur 851 C, Azur851 C, Azur-851 C
Azur 851C, Azur851C, Azur-851C
Azur 851-C, Azur851-C, Azur-851-C
odtwarzacz cd, cd player, cdplayer cd player plajer plaier plejer pleier

[ Odtwarzacz CD Cambridge Audio AZUR 851 C czarny (black) ]


ZNAJDŹ PRODUKTPROMOCJE
 
BANDRIDGE Kabel HDMI wtyk - HDMI wtyk - 0,5 m
Więcej o BANDRIDGE Kabel HDMI wtyk - HDMI wtyk - 0,5 mkod: Bandridge SVL1000
kategoria: AUDIO VIDEO - KABLE HDMI
cena: Zapytaj o cenę ->
pozłacane 24 karatowym złotem złącza chronią przed korozją oraz poprawiają jakość styku dwukolorowe, gumowane wtyki izolują złącza od kurzu wysoki...
więcej
Adapter jack 6,3 --> 3,5mm
Więcej o Adapter jack 6,3 --> 3,5mmkod: Grado
kategoria: Przewody / Nauszniki
stara cena: 99.00 PLN
nowa cena: 75.00 PLN
Adapter przejściówka gniazdo "duży" jack 6,3mm, wtyk "mały" jack 3,5mm ...
więcej
Bezprzewodowy głośnik przenośny Esquire Mini
Więcej o Bezprzewodowy głośnik przenośny Esquire Minikod: Harman Kardon Esquire Mini
kategoria: gŁoŚniki PrzenoŚne
stara cena: 639.00 PLN
nowa cena: 590.00 PLN
Harman Kardon Esquire Mini to rewolucyjne rozwiązanie technologiczne, wykraczające poza typowe potrzeby profesjonalisty. Nie zmarnowano żadnej okazj...
więcej
Amplituner kina domowego 5.1 z odtwarzaczem bluray BDS 580
Więcej o Amplituner kina domowego 5.1 z odtwarzaczem bluray BDS 580kod: Harman-Kardon BDS580
kategoria: Amplitunery
stara cena: 4299.00 PLN
nowa cena: 3999.00 PLN
Harman-Kardon BDS 580 to system 3D Blu-ray Disc™ z dźwiękiem 5.1-kanałowym dostosowany do nowoczesnego stylu życia wymagającego podłączania wi...
więcej
Gąbka na pałąk do słuchawek HD280 HMD280
Więcej o Gąbka na pałąk do słuchawek HD280 HMD280kod: Sennheiser 083321
kategoria: gĄbki na paŁĄk, przetwornik, nauszniki
cena: 79.00 PLN
Opisgąbka - okładzina na pałąk PrzeznaczenieHD280-Pro, HD280-Silver, HDA280, HMD280 Zawartość1 szt. ...
więcej
 


Wyślij wiadomość
 
Powiadom o naszej stronie lub wyślij znajomemu wiadomość email
Skontaktuj się z nami


Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone