znajdz produkt
START   FILOZOFIA FIRMY  KOMENTARZE I OCENY [1689]  NOWOŚCI  NASI PARTNERZY  KONTAKT
  NASZ FACEBOOK  OFERTA HANDLOWA  INSTALACJE  ODSŁUCH I WSPARCIE  GWARANCJA  ALLEGRO  REGULAMIN SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ  PRACA U NAS 

FILOZOFIA FIRMY

Media-Centrum nie jest firmą wirtualną i nie stosujemy praktyki "wciskania" naszym klientom sprzętu po zaniżonych cenach. Nie konkurujemy z tego rodzaju praktykami gdyż nie należymy do tego segmentu usługowego. Media-Centrum to 2 specjalistyczne sklepy poświęcone tylko branży audio-video hi-fi, 6 sal odsłuchowych, warsztat car-audio oraz około 20 pracowników - handlowców, monterów i inżynierów - ludzi z krwi i kości dla których obraz i dźwięk to swego rodzaju sacrum a nie jedynie sposób zarabiania na chleb (choć to również).

Naszą żelazną dewizą jest osobisty kontakt z klientem i w związku z tym zapraszamy zainteresowanych do odwiedzin w naszych sklepach gdzie w odpowiednich warunkach i atmosferze przy dyskretnej asyście fachowca można podjąć świadomy wybór co do zakupu sprzętu audio-video od drobnych akcesoriów począwszy na kompleksowym wyposażeniu mieszkania, domu czy nawet biura skończywszy. Nie zawsze jest to oczywiście możliwe. Dla tych którzy ze względu na odległość lub brak czasu nie mogą pozwolić sobie na wizytę w sklepie przygotowaliśmy najbardziej rozbudowaną bazę informacji o produktach audio-video w internecie, superkonta w allegro i sieć sprzedaży wysyłkowej w całym kraju.

Jednak nawet wówczas staramy się sprawić aby klient miał przekonanie że zrobił dobry interes i nabył to co rzeczywiście jest mu potrzebne nawet kosztem transakcji. W tej branży bowiem nic nie dzieje się przez przypadek lub "na szybko" a dobry zakup i zadowolenie klienta mogą być konsekwencją tylko właściwego podejścia, wiedzy i doświadczenia sprzedawcy. Tego wymaga sprzęt który proponujemy i na to zasługuje każdy z naszych klientów bez względu na to czy zostawi u nas pieniądze czy tylko zdobędzie wiedzę która pozwoli mu na późniejszy wybór najlepszego dla siebie rozwiązania.

 
Copyright (c) 2016 Media-Centrum. Wszelkie prawa zastrzeżone